KONST / Litografier / Färglitografi 16152066
nr 1615 2066
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 285/375. Färglitografi, bildmått: 60x43 cm, yttermått inklusive ram: 77x60 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:24:24
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr